המלצות

אורן ואלכס היקרים,
תודה רבה שסבלתם את הכיתה הטיפולית, 😜
תודה על העברת החומר, והקניית הידע, תודה על תרגילי השחרור, והיבשים, והרטובים,
תודה על העברת הידע, וההקשבה,
תודה רבה על הכל,
תודה רבה,
מבחינתכם תם לו עוד קורס מפקחי מטווח, שלצערנו נמשך כמו מסטיק בגלל הסגרים,
ועדיין הגענו לישורת האחרונה וסיימנו,
אז…………..
תודה רבה.

אני בר מזל שנפל בחלקי לעבור קורס מפקחי מטווח במרכז הרב תחומי. ההתרשמות הראשונה שלי שהגעתי למשרד למסור את הניירת שם פגשתי את קמילה בחורה מקצועית שאת עבודה עושה נאמנה ובמקצועיות רבה. את הקורס העביר לנו אורן איש בעל ניסיון עתיר ידע בתחום אם יכולת דיבור והעברת מסר בצורה הכי טובה, שפשוט תענוג להקשיב לו כמו כן דניאל בחור מקצועי שידע מה הוא עושה ועשה זאת בצורה הכי טובה שיש אשר תרם לי המון. בקצרה המרכז הרב תחומי הוא המקום הנכון למי שמחפש מקצועיות בתחום וכמו שאורן אמר ” אני לא מחלק תעודות אני נותן תעודות בזכות למי שראוי”. כמו כן את קורס מדריכי ירי אני אעשה במרכז הרב תחומי

היי קמילה

רציתי להגיד לך שנרשמתי לקורס מפקחים לא ידעתי לאן ומה זה המכללה שלכם, והיו לי קצת חששות, עכשיו אני יכול להגיד שהמכללה היא מצוינת, את נותנת יחס אישי לכל אחד, אורן הוא פשוט תותח, מסביר הכל בדייקנות שאין כמותה, אורן באמת רוצה שמי שלומד אצלו יהיה הכי טוב והוא עושה בשביל זה הכל. וכמו שאת יודעת אני גם המשכתי בקורס ניהול ארגון חמוש, וזה בכל בזכותכם. המכללה הכי טובה שרק אפשר להגיע ובמיוחד נותנת את הכלים להצלחה. תודה רבה.

המרכז מתנהל בצורה יוצאת דופן. רמת ההסברה וההדרכה הכי גבוהה שהכרתי, יחס אישי לכל חניך. אורן שם טוב הוא מדריך עם ניסיון עתיר ידע, אני אומר את זה בתור בוגר קורס מפקחי מטווח במכללה. במהלך הלמידה קבלתי תובנות וידע עצום, אני רוצה להגיד תודה לאורן וקמילה על היחס החם שקבלתי ממליץ לבוא ללמוד חוויה.

שלום חברים! קוראים לי דימה ואני רוצה לפנות לאלה מכם,שחושבים על העתיד בתחום בטחון. בדיוק אתמול הסתיים מחזור נוסף של קורס מפקחי מתווח ואני גאה להיות חלק ממנו. מה שאני רוצה לספר לכם,זה בעצם על החוויה המרשימה שהיה כבוד להישתתף בה. ראשית,הכל מתחיל במנהלת הדרכה ומנהלת פרוייקטים של המכללה,קמילה. קמילה המקסימה פשוט פנטסתית בתפקיד הלא קל הזה. מרישום,ראיון,טיפול במסמכים,זמנים,עידכונים,עזרה בכל הצדדים של המעקב אחר ניירת וכו וכו’ ועד המצב רוח שהיא מקרינה אליכם – הכל פשוט ברמה פנטסתית ויוצאת דופן. וכמובן המדריך – אורן שם טוב.. תמיד היה לי מזל ללמוד מאנשים מקצוענים,אבל אורן מפתיע ישר וחזק ביותר. לא רק שמדובר במדריך בכיר כלל ארצי ברמה בינלאומית בכל מה שקשור לבטחון,ידע אשיר ביותר בכל התחומי לוט”ר ובט”פ,גם מדובר באיש אם הרבה אנרגיות,מצב רוח מורם,מורה נפלא אשר מעביר חומרי לימוד בצורה באמת פנטסטית,מה שעוזר ללמוד חומר לימוד בצורה הכי טובה ומהירה שיש!!! אני באמת ומכל הלב,ממליץ לכולכם לבוא ולהיתרשם משני האנשים האלה ומהמכללה אשר יודעת להוציא אנשים עם תעודות אשר כן הרוויחו אותן בכבוד! אני אישית מחכה בקוצר רוח לתחילת קורס מדריכי ירי ולא מוכן לוותר על אורן,קמילה,שאר הצוות ומככלת I.D.S. גם בתור תושב צפון,אני יסע לתל אביב,וילמד רק בI.D.S – כי אני יודע שללמוד צריך מאנשים מקצונים! ישמח אישית לענות לשאלותשלכם/ן לגבי קורס מפקחים ומכללת I.D.S בכבוד רב ובתודה ענק לאורן,קמילה וI.D.S על זה שעזרו לי לסלול דרך לעתיד שכל כך הרבה זמן רציתי!

אני רוצה לומר תודה לאורן שם טוב וקמילה על העבודה הנפלאה שאתם עושים. הקורס ואופן העברתו מבחינתכם, מתנהלים בצורה רצינית מאוד וזורמת מאידך שזה בעצם האומנות. שוב תודה רבה.

אני רוצה להודות על הקורס, הקורס היה מצוין, מעניין ומעשיר מאוד, רכשתי המון ידע וגם נהנית הרבה, תודה רבה!

כמה מילות תודה
תודה רבה על הסבלנות, על האכפתיות, תודה על הידע על התובנות, תודה שעוררת בי את היצר ללמוד, לדעת יותר, להתפתח. למדתי המון על המקצוע וגם על עצמי. יתרונו הגדול של הקורס הוא שילוב הלימוד העיוני והמעשי. אורן הוא מרצה מקצועי בעל ידע רב, ענה בהרחבה ובעומק רב על כל שאלה שנשאלה. שם דגש רב על המציאות בשטח. הקורס היה ברמה גבוהה מאוד! מקצועי ומלמד, ובהחלט נתן לי כלים להמשיך להתקדם בתחום, תודה.
דניל דיקלוב

זה הזמן לומר תודה לאורן שם טוב המדריך הנפלא. לא רק חינוך וידע ממנו ספגנו אלא גם להיות מדריכים ראויים ממנו למדנו. אותנו לימדת מה חשוב באמת כדי שאחר כך חלילה לא נתחרט. גם אם כשלנו או לא הצלחנו מספיק, ידעת תמיד את המיטב מאיתנו להפיק. מורה דרך הוא לא רק משימות וביצוע הוא בראש ובראשונה קשר שישאר קבוע.
גם לקמילה המקסימה כמה מילות תודה על כל העבודה והדאגה הרבה.
תודה על הכל – מירון.

לכבוד: מר יוסי מנשה – האגף לרישוי כלי ירייה – משרד הבט”פ ר. תחום פיקוח והדרכה.

א.נ

                                           הנדון : קורס ניהול חמוש.

 ברצוני להודות לך אל קורס ניהול חמוש. אני עוסק בתחום כי בעל רישיון מיוחד מעל 5 שנים. ורק במהלך הקורס של ניהול ארגון חמוש הצלחתי להבין מה בדיוק אני כי בעל רישיון מיוחד צריך לעשות, לבדוק, להבין, להדריך וכו’.

הקורס נתן לי הרבה כלים והסברים איך לעשות את עבודתי על הצד המקצועי והטוב ביותר , החומר הנלמד במהלך קורס בחצי שנה אחרונה אפשר לי לעשות שינויים לא קטנים בארגון לטובה הדרכות, ביקורות , ראיונות עבודה למעומדים חמושים, כתיבת נהלים.

אני מאמין כי כל בעלי רישיון מיוחד שמועסקים היום בתחום במידה ויעברו את הקורס יעבדו בצורה טובה יותר ובצורה מקצועיות רבה יותר. ואז כי כוח מקצועי נוכל לשנות דברים בארגונים ובשטח.   

דבר שיצמצם את התקלות בארגון.    

בכבוד רב,

ולדיסלב נובחוב

בעל רישיון מיוחד

לכבוד מר יוסי מנשה – האגף לרישוי כלי ירייה משרד הבט”פ

הנדון : הכשרת ניהול ארגון חמוש

א.נ.

עברתי את ההכשרה של ניהול ארגון חמוש אצל המדריך הבכיר אורן שם טוב , הכשרה שנכון בהתחלה חשבתי שהיא לא תעזור לי כל כך בעבודתי , אבל …אבל בגדול הבנתי איך זה עזר ועוזר לי עד היום.

אני משמש כממונה ביטחון ומנהל יחידת השיטור העירוני בגבעתיים , מזה כ 7 שנים. וכבר באמצע הקורס הבנתי שקורס זה נתן לי כלים לעבודה שרק גרמו לי להיות מנהל טוב יותר, ולמעשה לבנות ארגון יעיל ביותר בטיחותי ובטוח, דבר שנתן ליחידה שלי להיות בין 3 היחידות המובילות בארץ.

קורס ניהול ארגון חמוש,  הינו מסלול אותו חייב לדעתי לכל מנהל / מפקד בתחום שלנו, לעבור שיכול רק להועיל כולל הבנת התהליכים הנדרשים לאחריות, לניהול נכון , לניהול הסיכונים , ותהליכי קבלת החלטות נאותים

תודה על ההכשרה ותמיד אמליץ עלייה לכל הקולגות שלי גם בוגרי קורסי המנב”ט.

בהמון הערכה,

אומר רוזנברג

ממונה ביטחון ומנהל יחידת השיטור העירוני גבעתיים

נייד: 054-3166187 .

לכבוד,

מר יוסי מנשה – האגף לרישוי כלי ירייה – משרד הבט”פ ר. תחום פיקוח והדרכה.

א.נ.

הנדון : קורס ניהול ארגון חמוש.

מבקש להביא לידיעתך את התרשמותי הבלתי אמצעית מקורס הניהול אותו אני עובר.

  • לדעתי הקורס הינו קורח המציאות ואין לאפשר לאף אחד העוסק בתחום הנפקת כלי הירייה לעבוד ללא מעבר הקורס בציונים גבוהים.
  • אני חושב שיש לבצע הליך לימודים זה כתנאי מקדים לקבלת רישיון מארגן שמירה.
  • הקורס מקנה הבנה רוחבית ומקנה כלים ניהוליים תפעוליים לניהול מערך חמושים בארגון.
  • חושב שיש מקום להכניס במקצת תכני רישוי של משטרת ישראל
  • יש מקום לבדוק כי ביצוע הקורס יעשה בצורה אינטנסיבית יותר על מנת לקצרו קלינדרית.
  • כלל מנהלי החברה שבבעלותי פירסט עוז עברו את הקורס ולאור התרשמותם יצאתי גם אני.
  • לסיכום פעם ראשונה שאני מרגיש כי קורס ממלכתי מקנה לי את הכלים אותם אני צריך בעבודתי היומיומית ומתחיל להבין איך לעבוד נכון יותר אל מול הרגולטור.

על החתום.

אסף חפץ – בעלים של חברת פירסט עוז אבטחה

ויועץ בטיחות לק. פישמן / ק. עופר / ק. סלע קפיטל. / ק. מבנה תעשייה